KONST / Litografier / Färglitografier 13491577
nr 1349 1577
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 2&3/125. Motivet: 54x40 ca
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:17:55
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd